Mindfulness – ale co to i po co?

„Mindfulness – ale o co chodzi?” Choć metoda ma już prawie 36 lat, jest badana i praktykowana na najlepszych uczelniach świata (m.in. na uniwersytetach takich jak Harvard, Oxford, Cambridge, Yale, UCLA i wielu innych) wciąż pozostaje mało znana w Polsce.
Od 2013 mamy przyjemność prowadzić Koła Naukowe Mindfulness,na Uniwersytecie  SWPS w Warszawie. Otworzyły się także Koła w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie i Poznaniu, w trakcie w Katowicach i Wrocławiu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Mindfulness, o metodzie, twórcach, historii, możliwych zastosowaniach (ponad 3500 badań potwierdza jej skuteczność w wielu obszarach zastosowań), jakie korzyści płyną z praktyki uważności – przyjdź, posłuchaj, popraktykuj razem z nami.

Wykład połączony z warsztatem w ramach cyklu: RÓWNOWAGA I ROZWÓJ

Dostępne od:
czwartek, 24 Wrzesień, 2015 - 18:30
Metoda Mindfulness jest badana i praktykowana na najlepszych uczelniach świata, pozostaje nadal mało znana w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się o metodzie, zastosowaniach, korzyściach z praktyki uważności – przyjdź, posłuchaj, popraktykuj z nami.
Dodatkowe informacje:
Cykl: RÓWNOWAGA I ROZWÓJ