Odkryj zielone miasta. W okolicy. W Europie. Na świecie.

Coraz częściej słyszymy o zielonej gospodarce, zielonym mieście czy zielonym miejscu pracy. Co tak naprawdę oznacza zielony przymiotnik? Podczas warsztatów odkryjemy czym jest zrównoważony rozwój oraz jakie ciekawe rozwiązania zgodne z tą koncepcją można odnaleźć w: pracy, podróży i w gospodarce. W każdym z trzech obszarów zaprezentujemy interesujące przykłady z Polski i ze świata. Zastanowimy się, które z nich można wprowadzić w miejscu zamieszkania uczniów lub które mogą sami wykorzystać. Zajęcia będą miały charakter w pełni interaktywny.

Typ szkoły:
Liczba osób:
środa, 27 Wrzesień, 2017 - 09:00
Czy Warszawa jest zielonym miastem? Gdzie możemy takie znaleźć? W jaki sposób ich mieszkańcy mogą bawić się, uczyć i pracować wspierając środowisko naturalne?
Ewelina
Szczech-Pietkiewicz