Jak mówić do rodziców, by Cię lepiej rozumieli ?

Jak możesz odnaleźć się w nowej roli – zmienia się twoje ciało, głos, zmieniają się twoje poglądy, zaczynasz mówić głośno, co ci się nie podoba, czego potrzebujesz. Jak możesz sprawić, by rodzice zauważyli te zmiany? Jak pomóc im przestać traktować cię jak dziecko? W jaki sposób mówić do nich, byście na nowo odnaleźli wspólny język, byś zobaczył, że oni nadal są po twojej stronie, a nie – nagle przeistoczyli się w przybyszów z innej planety...

Warsztat pokaże ci metody usprawniające komunikację, sposoby wchodzenia w bardziej dojrzałą relację z rodzicami, pomoże uporządkować posiadaną wiedzę na temat samego siebie, tak byś potrafił jaśniej prezentować swoje potrzeby.

Agnieszka Koch – psycholog, psychoterapeutka, wieloletni pracownik Szpitala MSWiA w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, terapeutka systemowa i ericksonowska rekomendowana przez Polski Instytut Ericksonowski. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie psychoterapii (między innymi 4-letni kurs psychoterapii systemowej, prowadzony przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, Curriculum – całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii ericksonowskiej, prowadzone przez Polskie Instytut Ericksonowski, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia). Pracowała z młodzieżą i rodzinami jako psycholog szkolny w jednym z warszawskich liceów. Obecnie zajmuje się prywatną praktyką, gdzie prowadzi terapię indywidualną, rodzinną i terapię par. Współpracuje z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie prowadzi warsztaty i seminaria dla studentów Wydziału Psychologii.

Typ szkoły i dziedzina:
piątek, 28 Września, 2018 - 13:30
Warsztat pokaże metody usprawniające komunikację, pomoże uporządkować posiadaną wiedzę na temat samego siebie, tak byś potrafił jaśniej prezentować swoje potrzeby.
mgr
Agnieszka