Czy każdy może być dziennikarzem, reporterem, filmowcem?

Jaką drogę trzeba przebyć, aby być dziennikarzem, reporterem czy filmowcem? Czym różnią sie od siebie te zawody? A może to nie zawód, tylko hobby? Czy potrzebne są specjalne umiejętności, predyspozycje? Jak się przygotować do tych zawodów? Czym różni sie dziennikarstwo telewizyjne od innych typów dziennikarstwa? Czy warto zostać dziennikarzem i dlaczego?
To pytania, na które odpowiem, a także na każde inne zadane przez uczestników.

Barbara Pawłowska - Dziennikarka, reporterka, autorka filmow dokumentalnych. Przez ponad 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej. Wykładowczyni i Doradca Zarządu Warszawskiej Szkoły Filmowej. Prowadzi zajęcia z Akademii Filmu Dokumentalnego i Sztuki Reportażu dla studentów kierunku Dziennikarstwo na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych SWPS.

niedziela, 30 Września, 2018 - 11:00
Jaką drogę trzeba przebyć, aby być dziennikarzem, reporterem czy filmowcem? Czym różnią się od siebie te zawody? A może to nie zawód, tylko hobby?
Dodatkowe informacje:
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki