Czy warto zaprzyjaźnić się z czasem, czyli co warto wiedzieć o czasie psychologicznym?

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z podstawową wiedzą na temat czasu psychologicznego. Czym są i jak na nasze funkcjonowanie wpływają orientacje temporalne i kompetencje temporalne? Czy można zarządzać czasem?

Dr Joanna Sweklej jest wieloletnim wykładowcą psychologii społecznej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS. Jest Autorką licznych wystąpień konferencyjnych oraz publikacji dotyczących poznawczych i afektywnych mechanizmów poznania społecznego. Swoje zainteresowania naukowe koncentruje wokół postaw, intuicji oraz świadomych i nieświadomych procesów w dokonywaniu wyborów oraz poznania społecznego i kształtowania relacji społecznych.

sobota, 29 Września, 2018 - 11:00
Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z podstawową wiedzą na temat czasu psychologicznego. Czy można zarządzać czasem?
Dodatkowe informacje:
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki