Odkryj swojego partnera na nowo - warsztaty dla par

W życiu wielu par przychodzi taki moment, gdy zaczynają żyć trochę obok siebie. Mimo iż łączy ich silna więź, czują , że trochę zgubili drogę do siebie. W jaki sposób można odnaleźć wzajemną bliskość? Jak przywrócić temperaturę uczuć w związku? Jak na nowo zbudować intymność i odnaleźć przyjemność w byciu razem?

Warsztat ma na celu pomoc w odbudowie relacji – w przejściu od roli „współlokatorów” do oddanych sobie partnerów.

Agnieszka Koch – psycholog, psychoterapeutka, wieloletni pracownik Szpitala MSWiA, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, terapeutka systemowa i ericksonowska rekomendowana przez Polski Instytut Ericksonowski. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie psychoterapii (między innymi 4 letni kurs psychoterapii systemowej, prowadzonej przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, Curriculum – całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii ericksonowskiej prowadzone przez Polskie Instytut Ericksonowski, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia). Pracowała z młodzieżą i rodzinami jako psycholog szkolny w jednym z warszawskich liceów. Obecnie zajmuje się prywatną praktyką, gdzie prowadzi terapię indywidualną, rodzinną i terapię par. Współpracuje z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie prowadzi warsztaty i seminaria dla studentów Wydziału Psychologii.

niedziela, 30 Września, 2018 - 13:00
W życiu wielu par przychodzi taki moment, gdy zaczynają żyć trochę obok siebie. Mimo iż łączy ich silna więź, czują , że zgubili drogę do siebie. Warsztat ma na celu pomoc w odbudowie relacji.
Dodatkowe informacje:
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki