Wyzwania ekonomiczne i cywilizacyjne przed Polską, Europą i światem-co nam przyniesie następne 30l.

30 lat temu zaczęła się polska transformacja i to ona kształtowała oblicze naszej gospodarki. Ten proces już się jednak kończy. Co będzie decydować o obliczu naszej gospodarki w ciągu kolejnych 30 lat? Na ile będą to zjawiska ulokowane w Polsce, na ile w Europie, a na ile zależne od trendów globalnych? Czy kluczowe dla nas będą trendy ekonomiczne, technologiczne, czy społeczne? Ja się z nimi mierzyć? Na te i inne pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi w trakcie tej dyskusji.

w debacie wezma udział:

Dr. Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek – Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Piotr Bujak – Główny Ekonomista PKO BP

Wojciech Hann – Członek Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego

Dr. Piotr Koryś – Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Prof. Krzysztof Meissner – Wydział Fizyki UW

Jakub Sawulski – Prezes Polskiego Instytutu Ekonomicznego

Matusz Walewski -  Dyrektor Biura Badań i Analiz, Główny Ekonomista Banku Gospodarstwa Krajowego (prowadzenie)

sobota, 28 Września, 2019 - 17:00
Organizator: