Dzień Otwarty Kampusu Ochota UW

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego (DOKO) -wspólne przedsięwzięcie wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz CeNT, ŚLCJ, CNBCh, Kolegium MISMaP i MSOŚ w sobotę 14 kwietnia 2018 roku.

Rozpoczyna się o godz. 11:00 w budynku Wydziału Fizyki UW (ul. Pasteura 5).

Jak skomunikować się z komputerem bez używania mięśni, z pomocą lasera zbadać grafen, zbudować czujnik smogu, wykopać bitcoiny, wyizolować DNA z bakterii, rozpoznać meteoryt wśród zwykłych kamieni, określić wiek wina metodami fizyki jądrowej?

Dla zainteresowanych naukami matematyczno-przyrodniczymi DOKO to niepowtarzalna okazja by nie tylko spotkać się ze studentami i uzyskać wszelkie informacje o specyfice studiów na naszych wydziałach z pierwszej ręki, ale również obejrzeć laboratoria, wysłuchać wykładów popularnonaukowych, czynnie uczestniczyć w warsztatach i pokazach. Nie zabraknie też nauki poprzez zabawę – naukowy escape room i salon gier dostarczą nie tylko naukowych wrażeń!

Na część zajęć obowiązują zapisy.

Informacje o szczegółowym programie, zapisach na zajęcia i aktualnościach można znaleźć na stronie wydarzenia doko.mimuw.edu.pl oraz na facebook.com/DOKOUW.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres doko@mimuw.edu.pl (w szczególności w sprawie zapisów grupowych).

Wydarzenie na facebooku https://www.facebook.com/events/429878600801437/