Ręka, noga, mózg na ścianie - czyli jak się komunikuję i co z tego wynika

Numer: 
731

Warsztat (lekcja) to interaktywne spotkanie edukacyjno – ruchowe o komunikacji, emocjach i potrzebach oraz o konflikcie - jak i po co powstaje.  
Warsztat to kontynuacja warsztatów „Kłóć się z głową”, jakie odbyły się podczas Festiwalu Nauki 2017. Dwugodzinne zajęcia (2 h zegarowe) składają się z improwizowanych ćwiczeń ruchowych, omawianych i analizowanych na bieżąco, co zapewnia dynamikę i pracę we wspólnym procesie. W trakcie warsztatu stawiamy pytania i szukamy odpowiedzi: jak się komunikuję sam ze sobą?, jak komunikuję się z innymi?, czego potrzebuję?, jakie i gdzie czuję emocje?, jak tworzą się konflikty?, co mogę z nimi zrobić?  Umiejętność komunikacji i rozumienia swoich potrzeb to jedna z najważniejszych kwestii w życiu człowieka. Nauka o nich wpisuje się w podstawy programowe na każdym poziomie edukacji. Kompetencje w tym zakresie wpływają na jakość życia człowieka i jego zdolność samorealizacji. Warsztat w sposób kreatywny i atrakcyjny daję wiedzę niezbędną do budowania właściwych relacji społecznych.
Ćwiczymy boso, zakładamy luźne stroje, warsztat nie wymaga profesjonalnych zdolności ruchowych.

Termin: 
wtorek, 25 Września, 2018 - 10:00
Czas trwania: 
120 minut
Opis skrócony: 
Warsztat to interaktywne spotkanie edukacyjno – ruchowe o komunikacji, emocjach i potrzebach oraz o konflikcie - jak i po co powstaje.
Współorganizator: 
Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji
Wykonawca
Łukasz
Stanek
Miejsce spotkania: 
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
Budynek dBUW sala 216