Serdecznie zapraszamy na spotkanie z serii "Zapytaj Fizyka", na którym prof.

Serdecznie zapraszamy na najbliższą kawiarnię naukową pt. "Rysie w zarysie", która odbędzie się 18 czerwca w pałacu Staszica.

Profesor Dariusz Stola, członek Rady Programowej, Dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” został nagrodzony w plebistycie czytelników Gazety Wyborczej w kategorii Kultura, za wystawy i inne działania muzeum opowiadające o żydowskiej i polskiej historii w sposób nieoczywisty, złożony, cie

Z ogromnym smutkiem żegnamy naszego Kolegę i Przyjaciela

Profesora Michała Nawrockiego

Współtwórcę Festiwalu Nauki w Warszawie

Wieloletniego Członka Rady Programowej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. "Uroda (piękno). Dar niesprawiedliwy?" prowadzone przez dr hab.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z serii "Zapytaj Fizyka", na którym prof. Zbigniew Nawrat poprowadzi wykład na temat:  „Robin Heart – opowieść o
robotach medycznych”.  Spotkanie odbędzie się 29 maja o godzinie 18:00 na Wydziale Fizyki UW, ul. Pasteura 5 sala 0.03.

March for Science to ogólnoświatowa, pronaukowa i prospołeczna inicjatywa powstała w 2017 roku, odbywająca się w Dzień Ziemi.

Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys.

Do 30 kwietnia trwa głosowanie w konkursie miasta stołecznego Warszawa S3KTOR 2017 na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. "Oswajanie Judasza" prowadzone przez prof. Stanisława Obirka, które odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 18:00 w Pałacu Staszica w sali lustrzanej nr 164.