March for Science to ogólnoświatowa, pronaukowa i prospołeczna inicjatywa powstała w 2017 roku, odbywająca się w Dzień Ziemi.

Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys.

Do 30 kwietnia trwa głosowanie w konkursie miasta stołecznego Warszawa S3KTOR 2017 na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. "Oswajanie Judasza" prowadzone przez prof. Stanisława Obirka, które odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 18:00 w Pałacu Staszica w sali lustrzanej nr 164.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego (DOKO) -wspólne przedsięwzięcie wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz CeNT, ŚLCJ, CNBCh, Kolegium MISMaP i MSOŚ w sobotę 14 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wszechnicy Żywieniowej, które odbędzię się dzisiaj 21 marca 2018r. pt. "W trosce o dobry sen". Poniżej krótkie wprowadzenie.

Prelekcja Wszechnicy Żywieniowej w dn. 21 marca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na Kawiarnię Naukową, która odbędzie się 19 marca o godz. 18 w Pałacu Staszica. Podczas spotkania dr Łukasz Okruszek  poruszy temat "Czy wiesz co zamierzam? Mózg a interakcje społeczne".

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z serii "Zapytaj Fizyka", na którym prof.

Serdecznie zapraszamy na Kawiarnię Naukową, która odbędzie się 19 lutego o godz. 18 w Pałacu Staszica. Podczas spotkania prof. Piotr Sułkowski będzie odpowiadać na pytanie "Ile wymiarów ma wszechświat".

Spotkanie koordynatorów odbędzie się 6 marca 2018r. (wtorek) o godzinie 14:00 na Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Pałacu Kazimierzowskim w sali Brudzińskiego.