Losowanie Lekcji Festiwalowych

W dniu 14 września zostało przeprowadzone drugie losowanie lekcji, po którym będą mogli Państwo potwierdzić udział w lekcjach, które zostały Państwu przyznane. O fakcie przyznania lekcji zostaną Państwo poinformowani po zalogowaniu na swoje konto i wejściu w listę "Moje rezerwacje" lub "Przyznane lekcje".

Dla lekcji przyznanych będą Państwo widzieli przycisk potwierdzenia, którego wciśnięcie spowoduje trwałe przyznanie lekcji i usunięcie jej z listy rezerwacji. Lekcje przyznane po drugiej turze losowania należy potwierdzić do niedzieli 18 września, do północy. Lekcji przyznanych i potwierdzonych po pierwszym losowaniu nie trzeba potwierdzać powtórnie.

W poniedziałek 18 września pojawi się informacja o wszystkich lekcjach, które nie zostały wybrane lub potwierdzone i będą nadal dostępne do wybrania bez procedury losowania. Do 19 września, do godz. 10:00 będzie można odwołać potwierdzoną wcześniej lekcję, po czym system zostanie zamknięty. Na naszej stronie pojawi się informacja o wolnych lekcjach, które będzie można jeszcze zarezerwować mailowo.

Po potwierdzeniu uczestnictwa w lekcji, na Państwa koncie pojawi się kontakt do koordynatora danego spotkania.

 

ZałącznikWielkość
Instrukcja rezerwacji lekcji207.45 KB