Internet - jak szukać wiarygodnych informacji o zdrowiu psychicznym

Numer: 
382

Coraz więcej osób szuka informacji na temat zdrowia psychicznego i pomocy w swoich problemach w internecie. Dzięki sieci możemy znaleźć wartościowe materiały, czy szybko wyszukać specjalistę w naszym regionie. Możemy też natknąć się na materiały szkodliwe i szarlatanów. W najlepszym wypadku nam to nie pomoże, w najgorszym zaś zaszkodzi. Podczas warsztatu dowiecie się, jak znaleźć wartościowe treści psychologiczne i w jaki sposób zweryfikować kompetencje psychoterapeutów ogłaszających się w internecie.

 

dr Anna Rogala - Adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Zajmuje się przystosowaniem pracy, zasobami osobistymi pracowników oraz ich rolą w rozwoju wypalenia zawodowego i zaangażowania w pracę. Interesuje ją również praktyczne wykorzystanie wyników badań w postaci psychologicznych interwencji internetowych.

Typ spotkania: 
Dziedzina: 
Forma: 
Termin: 
niedziela, 30 Września, 2018 - 15:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Coraz więcej osób szuka informacji o zdrowiu psychicznym i pomocy w swoich problemach w internecie. Podczas warsztatu dowiecie się, jak znaleźć wartościowe treści psychologiczne i jak je weryfikować.
Dodatkowe informacje: 
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki
Wykonawca
dr
Anna
Rogala
Miejsce spotkania: 
Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
Sala N307 B (III piętro)