Job crafting - jak zwiększyć swoje szczęście, nie zmieniając pracy

Numer: 
394

Job crating to coraz popularniejsze na zachodzie, a w także w Polsce, określenie opisujące działania, które prowadzą m.in. do samodzielnego zwiększania poczucia szczęścia w pracy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie craftować swoją pracę i sprawiać, że będzie ona dla Ciebie źródłem większego sensu, zapraszamy na warsztat. Podczas zajęć będziesz pracować z własnymi talentami, wartościami, dowiesz się, jak planować swoją pracę, aby odpowiadała Twoim predyspozycjom. Warsztat kierowany jest do osób pracujących.
UWAGA! Będziemy pracować intensywnie. :-)
 

Trenerka biznesu, nauczycielka akademicka. Autorka książek i publikacji naukowych z obszaru rozwoju managerskiego i pozytywnej psychologii pracy.
Opracowuje programy szkoleniowe i aplikacje internetowe zwiększające poczucie szczęścia u osób dorosłych. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS oraz Polsko – Japońską Akademią Technik Komputerowych. Wraz z zespołem Job Crafting Polska promuje w organizacjach metody budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy. Bada, jakie zmiany ludzie wprowadzają w swoim otoczeniu, aby dopasowywać pracę do swoich talentów i wartości oraz co może im w tym przeszkadzać.
www.job-crafting.pl
 

Typ spotkania: 
Dziedzina: 
Forma: 
Termin: 
sobota, 29 Września, 2018 - 13:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Job crating to określenie opisujące działania, które prowadzą m.in. do samodzielnego zwiększania poczucia szczęścia w pracy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak samodzielnie craftować - zapraszamy!
Dodatkowe informacje: 
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki
Wykonawca
mgr
Malwina
Puchalska-Kamińska
Miejsce spotkania: 
Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
Sala N307 B (III piętro)