Sama kreatywność nie wystarczy!

Numer: 
219

Podczas warsztatu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytania: Dlaczego sama kreatywność nie wystarczy, aby stworzyć innowacyjne rozwiązanie ? Jaką funkcję w rozwijaniu innowacyjności pełni odwaga w podejmowaniu ryzyka oraz umiejętność implementowania innowacyjnych rozwiązań ? Jak wspierać w rozwoju utalentowane osoby, aby ich rzeczywiste talenty rozkwitały i wydawały twórcze owoce ? Czy wśród polskich uczniów i studentów są przyszli Nobliści ?

 

Dr Włodzimierz Świątek - wykładowca i ekspert na kierunku Zarządzanie i Przywództwo, psycholog biznesu, trener, coach i facylitator. Specjalizuje się w zakresie rozwijania kreatywności i innowacyjności jednostki i zespołu. Prowadzi coaching i mentoring dla liderów i zespołów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Wspiera jednostki i zespoły w przekraczaniu barier blokujących kreatywność.

Typ spotkania: 
Dziedzina: 
Forma: 
Termin: 
piątek, 28 Września, 2018 - 18:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Podczas warsztatu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego sama kreatywność nie wystarczy, aby stworzyć innowacyjne rozwiązanie, i na inne.
Dodatkowe informacje: 
Zapisy od 17 IX pod adresem: https://www.swps.pl/festiwalnauki
Wykonawca
dr
Włodzimierz
Świątek
Miejsce spotkania: 
Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
Sala N307B (III piętro)