Czy budowałeś kiedyś robota? Nie? Czas to zmienić!

Podczas warsztatów realizowanych przez Koło Naukowe Robotyków uczniowie zostaną zapoznani z podstawami budowy robotów mobilnych, ich czujnikami oraz zasadami ich funkcjonowania.  Uczestnicy warsztatów pod okiem doświadczonych instruktorów własnoręcznie zbudują roboty. Przygotowane przez studentów zestawy będą zawierały typowe elementy stosowane przez konstruktorów oraz części wykonane z wykorzystaniem drukarki 3D. Po złożeniu robotów uczniowie przetestują swoje konstrukcje.

Typ szkoły:
Liczba osób:
czwartek, 24 Wrzesień, 2015 - 09:00
piątek, 25 Wrzesień, 2015 - 09:00
czwartek, 24 Wrzesień, 2015 - 12:00
piątek, 25 Wrzesień, 2015 - 12:00
Podczas warsztatów realizowanych przez Koło Naukowe Robotyków uczniowie zostaną zapoznani z podstawami budowy robotów mobilnych. Następnie pod okiem doświadczonych instruktorów własnoręcznie zbudują roboty, po czym przetestują swoje konstrukcje.
Współorganizator:
Koło Naukowe Robotyków