Granice prywatności tzw. osób publicznych w prawie i w mediach

Kto jest „osobą publiczną”? – definicja prawna osoby pełniącej funkcję publiczną. Sfera publiczna a sfera prywatna. Naruszenia prywatności w mediach – w tabloidach i w tygodnikach opinii (m.in. sprawy Kamila Durczoka, Wojciecha Fibaka, Tomasza Lisa, publikacja nagrań ze spotkań polityków). Regulacje prawne i kodeksy etyczne dotyczące sfery prywatnej tzw. „osób publicznych”.

Debata w ramach cyklu: HOMO POLITICUS

Dostępne od:
sobota, 26 Wrzesień, 2015 - 12:30
Kto jest „osobą publiczną?-definicja prawna osoby pełniącej funkcję publiczną.Sfera publiczna a prywatna. Naruszenia prywatności w mediach-w tabloidach i w tygodnikach.Regulacje prawne i kodeksy etyczne dotyczące sfery prywatnej tzw.„osób publicznych
Dodatkowe informacje:
Cykl: HOMO POLITICUS Uczestnicy debaty: prof. dr hab. Jacek Sobczak – Uniwersytet SWPS, prof. dr hab. Maciej Mrozowski – Uniwersytet SWPS, dr Michał Zaremba – UW, Michał Jaszewski – Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, dziennikarze.
Organizator:
prof. dr hab.