Podróż za jeden uśmiech - planowanie wakacji z GIS

W czasach globalnej turystyki jedynymi czynnikami ograniczającymi podróżnych są czas i pieniądz. Jak znaleźć najszybszy i najtańszy środek transportu? Jak ułożyć trasę, by w jak najkrótszym czasie zwiedzić jak najwięcej? Wreszcie, jak się nie zgubić w obcym dla siebie miejscu? Na wszystkie te pytania odpowiadają narzędzia GIS. Korzystające z nich serwisy i aplikacje ułatwiają planowanie transportu, noclegu, zwiedzania. Dzięki nim zawsze wiesz gdzie jesteś i co znajduje się wokół ciebie. Z Systemami Informacji Geograficznej nie przegapisz niczego.

Typ szkoły:
Liczba osób:
Klasa od:
Klasa do:
środa, 28 Wrzesień, 2016 - 11:30
W czasach globalnej turystyki jedynymi czynnikami ograniczającymi podróżnych są czas i pieniądz. Serwisy i aplikacje GIS ułatwiają planowanie transportu, noclegu oraz zwiedzania.
Dodatkowe informacje:
Spotkanie z cyklu Geoinformacja