Umowy - kiedy, jak i gdzie je zawieramy?

Czy wiecie co to jest umowa i jakie są rodzaje umów. Czy zamawiając pizzę albo idąc do kina zawieramy jakąś umowę? Czy trzeba być pełnoletnim żeby zawrzeć ważną i skuteczną umowę? Czy selekcja przed dyskoteką ma coś wspólnego z prawem cywilnym? Co to jest forma umowy i dlaczego niektóre umowy trzeba zawierać na piśmie albo u notariusza? Co to jest aneks? Kiedy zawarta umowa jest nieważna? Kto to jest konsument? Co to jest odstąpienie od umowy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskacie na naszym wykładzie poświęconym umowom cywilnoprawnym. Opowiemy Wam o najważniejszych rodzajach umów, sposobach (trybach) i formach ich zawierania, zasadzie swobody umów, zdolności prawnej i zdolności do czynności prawnych, wadach oświadczenia woli oraz podstawowych uprawnieniach konsumentów.

Typ szkoły:
Liczba osób: