Personalny model 3D. Modelowanie powierzchni terenu z wykorzystaniem GIS.

Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają nam na tworzenie różnych modeli w oparciu o rozbudowane bazy danych. Jedną z nich jest GIS, który między innymi pozwala nam na stworzenie modelu powierzchni terenu. Dla geologa jest to wielkie ułatwienie zarówno w pracach kartograficznych jak i poszukiwania różnego typu złóż. Na warsztatach uczestnicy samodzielnie, przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania, wykonają model powierzchni terenu.

Dostępne od:
Dostępne do:
piątek, 29 Wrzesień, 2017 - 17:00
Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają nam na tworzenie różnych modeli w oparciu o rozbudowane bazy danych. Na warsztatach uczestnicy samodzielnie wykonają model powierzchni terenu.
Dodatkowe informacje:
Wymagane podstawy umiejętności obsługi komputera. Zgłoszenia od 18 IX: amarcinowska@uw.edu.pl.
Organizator:
Marcin