Jak można uczestniczyć w spotkaniach festiwalowych?

Przy każdym spotkaniu online sukcesywnie będziemy zamieszczać linki, które przekierują Państwa bezpośrednio na stronę, na której odbędzie się spotkanie festiwalowe online.

Uwaga!  aby uczestniczyć w spotkaniu festiwalowym zorganizowanym w formie tradycyjnej, trzeba przestrzegać zasad związanych z reżimem sanitarnym: zachować odstęp, w przestrzeni wspólnej mieć założoną maseczkę i wpisać się na listę uczestników podając swoje dane (nazwisko i dane kontaktowe – telefon lub mail).

1)Jeżeli przy wydarzeniu podany jest adres – oznacza to, że zajęcia odbywają się tradycyjnie.

Prosimy pamiętać, że względu na reżim sanitarny, liczba miejsc jest ograniczona i zależy od wielkości sali.

Uwaga! na wiele z imprez obowiązują zapisy!

 

2)Przy niektórych wydarzeniach znajduje się informacja: wydarzenia w trybie tradycyjnym i streaming – oznacza to, że w wydarzeniu można uczestniczyć stacjonarnie oraz poprzez internet w czasie rzeczywistym.

 

3)Wydarzenia oznaczone „online na żywo” oznaczają, że uczestniczyć w nich można poprzez internet w czasie rzeczywistym - aby je obejrzeć należy kliknąć w link dostępny przy spotkaniu. Wydarzenia te są na różnych platformach, na niektórych trzeba się zarejestrować, aby wziąć czynny udział.

 

4)Wydarzenia określone jako „online” oznaczają, że są to spotkania nagrane – aby je obejrzeć należy kliknąć w odpowiedni link.

 

5) Wydarzenia, przy których podany jest adres mailowy – aby w nich uczestniczyć należy zapisać się pod tym adresem.