Odkryj swoją motywację

Numer: 
921

Czy wiesz, że każdy ma osobistą motywację, tak unikalną jak kod DNA?

Odkrycie swojego kodu motywacji to pierwszy krok, by zrozumieć samego siebie i podejść do przyszłości bez lęku. Tak zrozumiesz, co daje ci życie, a co je zabiera.

Twoja motywacja to często niemy i niewidoczny aktor. Stoi za kurtyną i odpowiada za to, co dzieje się na scenie twojego życia.

Motywacja wpływa na wszystkie twoje decyzje, życiowe wybory – mniejsze i większe. Te małe codzienne: np. czy odpalić Netflixa i co dziś obejrzeć. Decyduje też o tych poważnych i strategicznych: jaką szkołę wybrać, jaki kierunek studiów, co chce w przyszłości robić?

Niezależnie od tego, ile masz lat i na jakim etapie swojego życia się znajdujesz, pewne aktywności dają Ci energię a inne Ci ją zabierają. To twój własny niezmienny wzór – motywacyjne DNA.

Jeśli na przykład lubisz się uczyć, to będziesz lubił się uczyć za 5, 10 i 15 lat. Motywacja do nauki pozostanie z Tobą na zawsze.

Jeśli dziś lubisz planować i organizować, to będziesz lubił przewodzić innym i zawsze będziesz miał w tym łatwość.

Podczas otwartej lekcji „Odkryj Swoją Motywację”, poznasz swój kod motywacji, będziesz również potrafił swoje motywacje nazwać. Dzięki temu zrozumiesz swoje wybory i zrozumiesz, dlaczego.

Dzięki odkryciu swojego kodu motywacji przestaniesz się bać przyszłości i będziesz potrafił ją zaprojektować.

Czy jesteś już na to gotowy?

Forma: 
Termin: 
poniedziałek, 26 Września, 2022 - 10:00
Czas trwania: 
60 minut
Opis skrócony: 
Czy wiesz, że każdy ma osobistą motywację, tak unikalną jak kod DNA? Odkryj to, co daje Ci życie i co je odbiera. Zrób pierwszy krok do zrozumienia siebie.
Organizator: 
Pan(i)
Grzegorz
Kosson
Miejsce spotkania: 
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Stacjonarne

©2022 Festiwal Nauki