Materiały promocyjne 24 Festiwal Nauki

Poniżej są dostępne materiały promocyjne - ulotki i plakaty, ulotki i plakaty do uzupełnienia oraz paski sponsorskie do zamieszczenia na Państwa materiałach.

Plansze do nagrań mają 4 formaty do wyboru.

Logo FN i księga znaku znajdują się w zakładce o festiwalu -> logotypy.

Wszystkie projekty prosimy przysłać do akceptacji sekretariatu.

24 FESTIWAL NAUKI W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,

aby otrzymać hasło, umożliwiające szkołom rejestrację w systemie, należy napisać po 24 sierpnia maila pod adres: sekretariat.festiwal@uw.edu.pl

System zapisów na lekcje zostanie uruchomiony na naszej stronie 3 września 2020 roku. Część lekcji odbędzie się online w czasie rzeczywistym, są także lekcje online ogólniedostępne.

Więcej informacji dotyczących rezerwacji lekcji w załączniku.

Ważne dokumenty

Szanowni Państwo

Poniżej znajdują się wszystkie dokumenty potrzebne na drodze instytucje - sekretariat organizacyjny.

Zaczynając od deklaracji uczestnictwa i zasadach organizacji, po rozliczenie spotkań.

Dane do Faktury:

Krakowskie Przedmieście 26/28

NIP: 525 001 12 66

Faktury nie mogą zostać wystawione z późniejszą datą niż koniec festiwalu.

Regulamin uczestnika

Szanowni Państwo,

udział w spotkaniach, lekcjach czy wystawach festiwalowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.