Agile

Numer: 
196
Agile to jedno z najnowocześniejszych podejść do zarządzania projektami i tworzenia oprogramowania, dostarczające klientom i interesariuszom rozwiązania szybciej niż tradycyjne podejścia kaskadowe. Lean Six Sigma to połączenie dwóch filozofii optymalizacji procesów. Celem Lean jest skrócenie czasu realizacji procesu i usuwanie niepotrzebnych kroków niedostarczających wartości dodanej. Natomiast Six Sigma skupia się na uzyskaniu jak największej przewidywalności oraz powtarzalności w procesie. Z kolei DevOps jest kulturą organizacyjną, której celem jest zapewnienie dobrej współpracy pomiędzy działami wytwarzania oprogramowania (Dev) i zarządzania systemami (Ops).
W trakcie spotkania:
  1. Opowiemy o filozofiach stanowiących filary Lean Six Sigma.
  2. Przedstawimy konkretną instrukcję rozwiązywania problemów.
  3. Opowiemy o technikach i narzędziach optymalizacyjnych oraz ich praktycznym zastosowaniu.
Materiały dla uczestników:
Uczestnicy warsztatu otrzymają kompletne kody stworzone podczas spotkania wraz z komentarzami
prowadzącego.

Miejsce:

Webinar odbędzie się w formie transmisji live na Facebooku LabMasters. Transmisja zostanie uruchomiona 15 minut przed startem webinaru. Polub FB LabMasters, aby otrzymać powiadomienie o starcie transmisji: https://www.facebook.com/LabMasters.SzkolimyAnalizujemyDoradzamy

Typ spotkania: 
Dziedzina: 
Forma: 
Termin: 
poniedziałek, 18 Września, 2023 - 18:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Agile to jedno z najnowocześniejszych podejść do zarządzania projektami i tworzenia oprogramowania, dostarczające klientom i interesariuszom rozwiązania szybciej niż tradycyjne podejścia kaskadowe.
mgr
Kamila
Nagy
mgr
Piotr
Ćwiakowski
Miejsce spotkania: 
Webinar odbędzie się na Facebooku LabMasters. Transmisję uruchomimy 15 minut przed czasem. Polub FB LabMasters, aby otrzymać powiadomienie o starcie transmisji.
Online

©2022 Festiwal Nauki