Kompetencje prawnika przyszłości w erze sztucznej inteligencji

Numer: 
57

Chcesz poznać kluczowe umiejętności niezbędne dla prawników w erze dynamicznych zmian we współczesnym świecie? Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak możesz rozwinąć swoje kompetencje, aby odnieść sukces w zawodzie prawnika. Podczas spotkania podzielimy się z Tobą wiedzą na temat wszelkich umiejętności, które powinien posiadać przyszły
prawnik. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zdobyć wiedzę, zrozumieć trendy i odkryć nowe możliwości. Dołącz do nas i odnajdź swoją ścieżkę sukcesu w świecie prawniczym.

Typ spotkania: 
Termin: 
sobota, 16 Września, 2023 - 14:00
Czas trwania: 
120 minut
Opis skrócony: 
Chcesz poznać kluczowe umiejętności niezbędne dla prawników w erze zmian we współczesnym świecie? Dołącz do nas i odnajdź swoją ścieżkę sukcesu w świecie prawniczym.
dr
Ben
Sassi
dr
Arleta
Nerka
dr hab.
Jan
Chmielewski, prof. ALK
dr
Magdalena
Kuba
mecenas
Michał
Kibil
Miejsce spotkania: 
ul. Jagiellońska 57/59
03-301 Warszawa

Komentarze

Wysłane przez phd_5471 w wt., 2023-09-19 13:50
Na spotkaniu potwierdziłem swoje przypuszczenia że wielu współczesnych prawników z uśmiechem na ustach przekazuje dane chronione tajemnicą adwokacką do chmur firm Google i Microsoft argumentując, że i tak nie ma 100% bezpieczeństwa informatycznego. Firmy które od lat profilowały użytkowników, łamały prawo do prwatności i otrzymywały za to wielomilionowe kary, są i nadal będą zapełniane danymi wrażliwymi bo tym razem jest VPN i asymetryczna kryptografia (bez zastanowienia się kto wygenerował i ma dostęp do kluczy prywatnych). Te rozwiazania kryptograficzne są skuteczne pod nieodwołwalnym warunkiem kontrolowania i nieudostępniania kluczy. Tym czasem posiadanie własnej infrastruktury informatycznej dla kancelarii prawnej jako zabezpieczenie wrażliwych danych klientów zostało uznane za znacznie mniej bezpieczne. Widocznie lepiej jest zastosować metodę spychalstwa odpowiedzialności na kogoś innego za przechowywane dane.

©2022 Festiwal Nauki