Skąd wiadomo, że ludzie się uczą. Spotkanie w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego CNK

Numer: 
299

Skąd badacze wiedzą, że ludzie się uczą? Jakie urządzenia pomagają poznawać ten proces? Zapraszamy do odwiedzin laboratoriów Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego - centrum badawczo-rozwojowym Centrum Nauki Kopernik.

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego jest miejscem prowadzenia interdyscyplinarnych prac badawczo-rozwojowych. Łączy badania z zakresu edukacji, psychologii i socjologii oraz nowych technologii i nauk inżynieryjnych. Ich wyniki to punkt wyjścia do tworzenia prototypów i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych wspierających rozwój kompetencji kluczowych w XXI wieku.

Uczestnicy spotkania poznają laboratoria Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego i ich aparaturę badawczą. Będą mogli wcielić się na chwilę w rolę badaczy i dokonać obserwacji.i wstępnych analiz.  Będzie można podejrzeć prototypy powstających eksponatów i pomocy edukacyjnych.. Uczestnicy dowiedza się też o korzyściach panującej w Pracowni interdyscyplinarności zarówno dla prowadzonych projektów badawczych, jak i prototypowania nowych obiektów.

Jedna grupa zwiedzająca PPK będzie mogła liczyć maksymalnie 25 osób.

Termin: 
sobota, 16 Września, 2023 - 15:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Uczestnicy spotkania poznają laboratoria Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego i ich aparaturę badawczą. Będą mogli wcielić się na chwilę w rolę badaczy i dokonać obserwacji.
Organizator: 
mgr inż.
Katarzyna
Potęga vel Żabik
Miejsce spotkania: 
Wybrzeże Kościuszkowskie 18
00-390 Warszawa
Spotkanie przy recepcji Pracowni na parterze

Komentarze

Wysłane przez ilona.tanska@ko... w pon., 2023-06-05 15:37
Limit osób, które możemy oprowadzić wynosi 25 uczestników spaceru.

©2022 Festiwal Nauki