Owocowe piątki dla Ninja i Mastera. Jak poszukiwać pracy, aby realizować swoje cele?

Genialne pomysły
Miliony, które czekają aż się po nie schylisz
Słomiany zapał
Łapanie kilku srok za ogon

To wszystko może Cię spotkać na drodze poszukiwania i realizowania pomysłów, które mogą stać się sposobem na wymarzoną pracę.

Olga i Karolina zapraszają Cię na spotkanie, podczas którego wspólnie zastanowimy się:

• od czego warto zacząć,
  • jak odnaleźć pasję, na której da się zarobić,
  • o co warto zadbać, aby zwiększyć szanse na powodzenie w życiu zawodowym,
  • dlaczego niektóre pomysły wielkich biznesów upadają.

Karolina Suszek - doradczyni zawodowa i trener pracy z doświadczeniem w pracy w szkołach ponadgimnazjalnych, szkołach wyższych i organizacjach pozarządowych.
W Biurze Karier Uniwersytetu SWPS Inicjatorka wydarzeń łączących studentów z pracodawcami. W czasie wolnym tropi sztukę w przestrzeni miejskiej.
www.linkedin.com/in/suszekkarolina

Olga Kożuchowska - doradczyni zawodowa, trenerka z doświadczeniem pracy z różnymi grupami i dla różnych organizacji i instytucji. Organizuje szkolenia, spotkania wspierające studentów w rozwoju zawodowym, koordynuje projekty. Prywatnie wielbicielka kina.
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kozuchowskaolga/

piątek, 28 Września, 2018 - 12:00
Wszystko co może Cię spotkać na drodze poszukiwania i realizowania pomysłów, które mogą stać się sposobem na wymarzoną pracę.
mgr
Karolina