Polish Matura, IB DP or A-levels?

Spotkanie warsztatowe skierowane do uczniów klas 3 szkoły gimnazjalnej mające na celu zaprezentowanie trzech ścieżek edukacyjnych: polską (matura rozszerzona i dwujęzyczna), międzynarodową (IB DP) oraz brytyjską (A-levels). Uczestnicy w formie warsztatów przyjrzą się przykładowym egzaminom z języka angielskiego oraz uzyskają porady, jaka ścieżka najbardziej odpowiada im potrzebom. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, wymagana jest więc znajomość języka na poziomie B2/C1.

Natalia Zajączkowska - English Language Arts Tutor at Akademeia High School and Akademeia Tutorial College in Warsaw, PL; preparing students for IGCSE, A-level and IB exams, conducting Essay Writing and ESL tutorials. PhD student at the University of Social Sciences and Humanities, Faculty of Arts and Social Sciences, Warsaw

piątek, 28 Września, 2018 - 12:00
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane trzy ścieżki edukacyjne na poziomie szkoły średniej: polska (matura rozszerzona i dwujęzyczna), międzynarodowa (IB DP) oraz brytyjska (A-levels).
Dodatkowe informacje:
Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, wymagana jest znajomość języka na poziomie B2/C1.
mgr
Natalia