Widzę ciemność - trening nocnego widzenia

Celem warsztatu będzie zaprezentowanie uczestnikom Festiwalu Nauki osiągnięć techniki w zakresie nocnego widzenia. Uczestnicy będą mieli okazję porównać jak zmienia się widoczność pod względem efektów świetlnych, emitowanych przez różne źródła oraz zobaczyć jak z lotu ptaka, wygląda nocą pas startowy lotniska, miasto oraz teren niezabudowany. Uczniowie będą mieli okazję wcielić się w rolę pilota i na własne oczy przekonać się jak wygląda świat nocą po założeniu gogli noktowizyjnych.

Typ szkoły:
Liczba osób:
Klasa od:
Klasa do:
środa, 23 Wrzesień, 2015 - 09:00
Celem warsztatu będzie zaprezentowanie osiągnięć techniki w zakresie nocnego widzenia. Uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w rolę pilota i na własne oczy przekonać się jak wygląda świat nocą po założeniu gogli noktowizyjnych.
mjr mgr inż.
Rafał