Różne oblicza i maski złości

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o uczuciu złości, nauczyć się rozpoznawania destrukcyjnych sposobów radzenia sobie z nim oraz korzystania z narzędzi samokontroli niezbędnych do konstruktywnego działania w sytuacjach, kiedy złość zaczyna szkodzić.

Dostępne od:
Dostępne do:
sobota, 26 Wrzesień, 2015 - 13:00
Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o uczuciu złości, rozpoznawaniu destrukcyjnych sposobów radzenia sobie z nim oraz korzystania z narzędzi samokontroli niezbędnych do konstruktywnego działania w sytuacjach, kiedy złość szkodzi.
Dodatkowe informacje:
Uczestnicy: młodzież nie posiadająca doświadczeń treningowych związanych z warsztatem. Liczebność grupy: 12 osób Zapisy drogą mailową u prowadzącej spotkanie w terminie od 14.09.2015 do 23.09.2015 e-mail: agnieszk-a1@wp.pl
mgr
AGNIESZKA