Podróż zaczyna się od zdjęcia

Warsztat ma na celu zapoznanie się z procesem przetwarzania zdjęć cyfrowych do postaci wirtualnej wycieczki po danym obiekcie. Metodyka fotografowania oraz składanie panoram zostanie przedstawione na przykładzie obiektów Politechniki Warszawskiej.

Typ szkoły:
Liczba osób:
Klasa od:
Klasa do:
wtorek, 27 Wrzesień, 2016 - 09:30
wtorek, 27 Wrzesień, 2016 - 11:00
Współorganizator:
Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej GEOIDA
student - członek Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii GEOIDA
Karolina
Borkowska