Cyberbezpieczeństwo w epoce Big Data

Numer: 
33

Od kiedy technologia komputerowa pozwoliła na przetwarzanie olbrzymich zbiorów danych w czasie rzeczywistym, kwestia bezpieczeństwa informacji stała się jeszcze ważniejsza. Każdy analityk danych powinien znać skuteczne metody zabezpieczenia przetwarzanych danych i standardy polityki bezpieczeństwa przyjęte w profesjonalnym obrocie gospodarczym. Niestety jest to zagadnienie często lekceważone, przez co nawet bardzo wrażliwe dane nie są należycie zabezpieczone.

Na spotkaniu eksperci i praktycy w tej dziedzinie opowiedzą o najlepszych praktykach stosowanych aktualnie w biznesie (w ich własnych instytucjach) i odpowiedzą na pytania uczestników m. in. odnośnie kierunków rozwoju tej dziedziny w najbliższej przyszłości. Projekt współorganizują z WNE UW: Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (www.nzb.pl), organizator kursów z Excela, VBA, Access i programu R LabMasters (www.labmasters.pl ) oraz Koło Naukowe Strategii Gospodarczej WNE UW (http://www.knsg.uw.edu.pl/).

Typ spotkania: 
Dziedzina: 
Forma: 
Dostępne od: 
19 lat
Dostępne do: 
100 lat
Termin: 
poniedziałek, 25 Wrzesień, 2017 - 17:30
Czas trwania: 
60 minut
Opis skrócony: 
Opowiemy o najlepszych praktykach stosowanych aktualnie w biznesie i odpowiemy na pytania uczestników m. in. odnośnie kierunków rozwoju tej dziedziny w najbliższej przyszłości.
Wykonawca
mgr
Piotr
Ćwiekowski
Miejsce spotkania: 
ul Długa 44/50
00-241 Warszawa
Aula A