Obsesja doskonałości- czy warto być perfekcjonistą w sporcie, muzyce oraz innych sferach życia?

Pewien poziom perfekcjonizmu uważa się za warunek niezbędny do osiągnięcia sukcesu w sporcie, muzyce i wielu innych sferach życia. Z drugiej strony, perfekcjonizm kojarzy się nie tylko z pozytywną siłą napędzającą do działania - może również utrudniać funkcjonowanie i, paradoksalnie, obniżać wyniki.

Podczas warsztatów, zainspirowani przykładami ze świata filmu, muzyki i sportu, będziemy dyskutować o możliwych sposobach na optymalnie wykorzystanie perfekcjonistycznych dążeń do osiągania swoich celów. Wspólnie poszukamy też rozwiązań ograniczających perfekcjonistyczne obawy i wątpliwości. A wypełniając odpowiednie kwestionariusze, będziemy mogli zobaczyć, która z form perfekcjonizmu dominuje obecnie w naszym życiu.

wtorek, 24 Września, 2019 - 16:00
wtorek, 24 Września, 2019 - 17:00
Perfekcjonizm może być paliwem napędowym do ciągłego rozwoju. Może też działać niczym zaciągnięty hamulec ręczny. Podczas zajęć porozmawiamy o tym, jak dobrze nim pokierować - szczególnie w sporcie.
Organizator:
mgr