Zbuduj miasto z Archibrick! - warsztaty MICROPOLIS

Głównym założeniem spotkania jest wspólne stworzenie makiety miasta wykorzystując klocki LEGO! Architektura to dziedzina bardzo plastyczna, wymaga wyobraźni, a przede wszystkim eksperymentowania! Właśnie dlatego chcemy zachęcić do tego niekonwencjonalnego pomysłu na tworzenie modelu miasta - a kto wie, może podczas jego tworzenia odkryjecie w sobie duszę projektanta! Razem ze studentami kierunku archirektura w przyjemny sposób będziemy chcieli przybliżyc podstawowe zasady kompozycji urbanistycznej - w jaki sposób tworzy się tkankę miejską, atrakcyjną dla ludzi.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty architektoniczno-urbanistyczne z cyklu "Micropolis" koła Archibrick działającego na wydziale Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Temat przewodni:
środa, 25 Września, 2019 - 16:00
Serdecznie zapraszamy na warsztaty architektoniczno-urbanistyczne z cyklu "Micropolis". Głównym założeniem spotkania jest wspólne stworzenie makiety miasta wykorzystując klocki LEGO!
mgr inż. arch.
Izabela