Jak porozumieć się z Dzieckiem? Warsztat dla Rodziców

Na temat komunikacji między Rodzicami i Dziećmi powiedziano już się wiele – co i jak mówić, jak słuchać, jak warto reagować i dlaczego właśnie w ten sposób. Co wydaje się z tych wszystkich informacji najważniejsze? O czym warto pamiętać przede wszystkim, budując dobrą relację ze swoim dzieckiem? Celem warsztatu będzie sformułowanie najistotniejszych punktów „podparcia” dla Rodziców, możliwych do wykorzystania w tworzeniu porozumienia z Dziećmi. Zapraszamy do aktywnego udziału w warsztacie i ćwiczenia umiejętności komunikowania się ze Światem Dzieci.

Warsztat odbywa się równolegle z warsztatem kreatywności dla dzieci.

Dostępne od:
Dostępne do:
sobota, 24 Wrzesień, 2016 - 12:00
O czym warto pamiętać, budując dobrą relację z dzieckiem? Celem warsztatu jest określenie głównych zasad porozumienia Rodzice-Dzieci.
Dodatkowe informacje:
Warsztat odbywa się równolegle z warsztatem kreatywności dla dzieci.
Organizator:
dr hab.
Cierpka
ul. Stawki 5/7
Sala nr 94, III piętro. Warsztat dla dzieci 93 III piętro.
SMTP Error: Could not connect to SMTP host. SMTP Error: Could not connect to SMTP host. SMTP Error: Could not connect to SMTP host.