Jak oszczędzać i mądrze wydawać pieniądze: edukacja najmłodszych

Większość rodziców chciałaby, aby ich dzieci były oszczędne, mądrze wydawały pieniądze i umiały planować wydatki. Często jednak trudno jest nam rozmawiać z małymi dziećmi na tematy związane z ekonomią. Dlatego zapraszamy najmłodszych (dzieci w wieku 6-9 lat) do udziału w warsztatach, podczas których nauczą się czym jest oszczędzanie, jak i gdzie można oszczędzać oraz jak funkcjonują banki. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się też jak działa procent składany i zaplanują miesięczny budżet rodziny. Wszystkie tematy będą realizowane w postaci atrakcyjnych dla dzieci gier i zabaw.

Dostępne od:
Dostępne do:
sobota, 19 Wrzesień, 2015 - 12:00
Dodatkowe informacje:
Warsztat w ramach cyklu "Edukacja ekonomiczna najmłodszych". Warsztat przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-9 lat, których rodzice uczestniczą w równoległym warsztacie prowadzonym przez mgr K. Sekścińską. UWAGA! Liczba uczestników ograniczona, zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres: atrzcinska@psych.uw.edu.pl Osoby, które nie zgłoszą wcześniej swojego udziału, będą mogły uczestniczyć w zajęciach tylko jeśli zostaną wolne miejsca.
Agata
Trzcińska