Jak aktywnie spędzać czas wolny z psem

W czasie pokazu przedstawiona będzie budowa anatomiczna części biernej  i czynnej narządu ruchu psa. Uczestnicy będą mogli porównać okolice topograficzne ciała zwierzęcia związane z narządem ruchu psa z ich odpowiednikami na własnym ciele. Zaprezentowane zostaną zagadnienia związane ze sposobami poruszania się psów. Omówione będą różne formy aktywności fizycznej psów w tym sporty najbardziej ekstremalne.

Typ szkoły:
Liczba osób:
poniedziałek, 25 Wrzesień, 2017 - 10:00
Uczestnicy poznają budowę anatomiczną narządu ruchu psa oraz poznają zagadnienia związane ze sposobami poruszania się psów. Omówione będą formy aktywności fizycznej psów w tym sporty ekstremalne.
Maria
Makowiecka
ul. Nowoursynowska 159
Budynek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, nr 24, parter, Zakład Anatomii Porównawczej i Klinicznej