Skuteczna nauka słownictwa

Numer: 
787

Warsztaty z nauki słownictwa (dowolnego języka) za pomocą elektronicznych fiszek i darmowej aplikacji Memrise. Cel? Żeby nikt więcej nie poczuł się zagrożony na lekcjach z żadnego języka. Te warsztaty nie są tylko dla najlepszych — dzięki nim również najsłabsi staną pewnie na nogach. Dowiesz się, jak działa ludzka pamięć, co najskuteczniej pomaga w uczeniu się słownictwa, jakie błędy popełniamy, nawet o tym nie wiedząc, oraz jak tę wiedzę wykorzystać, żeby uczyć się dużo skuteczniej.

 

Po krótkiej prezentacji zainstalujemy aplikację, wyjaśnimy i pokażemy, jak można całą klasą współpracować z nauczycielem. 

Typ szkoły: 
Forma: 
Liczba osób: 
30
Termin: 
poniedziałek, 25 Wrzesień, 2017 - 12:00
Czas trwania: 
45 minut
Opis skrócony: 
Czasem brakuje ci słów/zwrotów podczas rozmowy po angielsku? W ciągu roku możesz ich opanować niemal bez wysiłku nawet kilka tysięcy – wystarczy zrozumieć, jak działa język i jak wykorzystać tę wiedzę
Dodatkowe informacje: 
Uwaga: uczestnicy muszą mieć ze sobą smartfony (ewentualnie laptopy z dostępem do internetu). Byłoby super, gdyby także nauczyciel nie bał się internetu, miał smartfon i nie zawahał się go użyć.
Organizator: 
Wykonawca
dr
Piotr
Szymczak
Miejsce spotkania: 
Hoża 69
02-795 Warszawa
Spotkanie odbędzie się w sali 335.