Festiwal Nauki Małego Człowieka

Zapraszamy dzieci i ich rodziców na teren kampusu głównego Politechniki Warszawskiej na Festiwal Nauki Małego Człowieka.

Warszawskie i pozawarszawskie uczelnie, instytucje, firmy i szkoły przygotowały dla najmłodszych liczne spotkania, które mają wzbudzać zainteresowania dzieci różnymi dziedzinami nauki i techniki, a przez zabawę rozwijać w nich ciekawość poznawczą.

Zabawki, proste interaktywne doświadczenia i ciekawe pokazy rozwijają wyobraźnię i tłumaczą podstawowe prawa natury. Zajęcia matematyczne stymulują rozwój myślenia twórczego, fizyczne i chemiczne pokazują fascynujące zjawiska, a biologiczne wzbogacają wiedzę o naszych organizmach i otaczającej nas przyrodzie. Imprezy techniczne oswajają z techniką - pomostem do przyszłości.

Więcej informacji na stronie: minifestiwal.edu.pl

Wpiera nas Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha

Dostępne od:
Dostępne do:
sobota, 23 Wrzesień, 2017 - 10:00
niedziela, 24 Wrzesień, 2017 - 10:00
W bieżącym roku Festiwal Nauki Małego Człowieka odbędzie się będzie w sobotę i niedzielę 23-24 września 2017 w godz 10-16 na terenie Politechniki Warszawskiej
Organizator:
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW