Wprowadzenie w świat okulografii

Zajęcia mają na celu zainteresowanie uczestników prężnie rozwijającym się obszarem okulografii. Przybliżone zostaną możliwości wykorzystania eyetrackerów m.in. w przemyśle rozrywkowym np. w grach komputerowych. Po odpowiedzeniu na pytanie, dlaczego rejestracja tego, na co patrzymy, może być użyteczna i pomocna w codziennym życiu uczestnicy będą mieli szanse zapoznać się z projektami prowadzonymi przez Ośrodek Badań Okulograficznych, a następnie sami podzielić się pomysłami podczas burzy mózgów. Warsztaty zostaną zwieńczone częścią praktyczną, podczas której uczestnicy zapoznaja się z obsługą okulografów stacjonarnych i mobilnych oraz zmierzą się ze specjalnie dla nich przygotowanymi grami.

wtorek, 24 Września, 2019 - 10:00
Zajęcia mają na celu zainteresowanie uczestników prężnie rozwijającym się obszarem okulografii. Przybliżone zostaną możliwości wykorzystania eyetrackerów m.in. w przemyśle rozrywkowym.
mgr
Ośrodek Badań Okulograficznych