W pradolinie rzeki Wisły

Numer: 
145

Spotkajmy się w Kampinoskim Parku Narodowym! Zapraszamy do udziału w warsztatach terenowych w formie wycieczki pieszej na trasie: Granica - Zalasek - Piekło - Grabnik - Granica. Długośc trasy ok. 10 km, czas przejścia ok. 4 godziny.

Przyroda ma nam mnóstwo do zaoferowania, w tym również wiele zabawy, jednak w zamian powinniśmy okazać jej szacunek i zapewnić ochronę. Poprzez ciekawy komentarz odkryte zostaną tajniki pochodzenia wydm i bagien, głównych składników krajobrazu Kampinoskiego Parku Narodowego. Zastanowimy się, co zawdzięczamy bagnom i jaką role pełnią dla dobra klimatu i ludzi, za co możemy je polubić i jak powinniśmy o nie dbać.

Termin: 
niedziela, 27 Września, 2020 - 11:00
Czas trwania: 
240 minut
Opis skrócony: 
Spotkajmy się w Kampinoskim Parku Narodowym! Przyroda ma nam mnóstwo do zaoferowania, jednak w zamian powinniśmy okazać jej szacunek i zapewnić ochronę .Zapraszamy do udziału w warsztatach terenowych.
Dodatkowe informacje: 
Zapisy od 14 IX: bbak@kampinoski-pn.gov.pl Uczestnicy powinni mieć wygodne obuwie, odzież odpowiednią do warunków atmosferycznych.
Organizator: 
inż.
Beata
Bąk
Miejsce spotkania: 
Granica
05-085 Granica
Zbiórka na parkingu głównym, przy wjeździe do Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego w Granicy. Dojazd z Warszawy (ok. 45 km) drogą wojewódzką 580 w kierunku Żelazowej Woli. przez Stare Babice-Leszno-Kampinos. W Komorowie skręt w prawo za przystankiem autobusowym.
Wydarzenie online: 
Wydarzenie online na żywo: