Świat techniki i mój prywatny gabinet osobliwości

Numer: 
251

 

"Świat techniki i mój prywatny gabinet osobliwości" to jedna z wystaw rzeźbiarskich Bartłomieja Sęczawy. Artysta plastyk wykorzystuje elementy metalu i żelaza do wykreowania fantastycznych zwierząt i form, składających się na postmodernistyczny, swoisty gabinet niezwykłości.

Bartłomiej Sęczawa jest absolwentem Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (1995-2000). Dyplom uzyskał w 2000 roku w pracowni Prof. Sławoja Ostrowskiego, aneks w pracowni ceramiki Prof. Henryka Luli. Od 2000 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Lubelskiego. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Mieszka i tworzy na Zamojszczyźnie.

"...Żyję w świecie mojej wyobraźni. To co robię, powstaje pod wpływem bodźców, jakie wysyła mi otoczenie. Moje prace tworzę intuicyjnie. Łączę w nich wyobraźnię z technicznymi zainteresowaniami. Staję się świadkiem dynamicznie rozwijającego i zmieniającego się świata..." powiedział nam Artysta .

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawy.

 

Termin: 
poniedziałek, 21 Września, 2020 - 09:00 do sobota, 26 Września, 2020 - 16:00
Opis skrócony: 
"Świat techniki i mój prywatny gabinet osobliwości" to wystawa rzeźb Bartłomieja Sęczawy. Artysta wykorzystuje elementy metalu i żelaza do wykreowania fantastycznych zwierząt i form.
mgr
Bartłomiej
Sęczawa
Miejsce wystawy: 
Pawinskiego 5B
02-106 Warszawa
miejsce przyjazne miepełnosprawnym