Zabawy naukowe dla najmłodszych i trochę starszych

Najmłodsze dzieci (i te trochę starsze) mają spontaniczną potrzebę poznawania  otaczającego je świata i przyrody, a więc nauka i ciekawość świata jest dla nich naturalna. W programie warsztatów przeznaczonych dla najmłodszych na pewno znajdzie się czas na obserwacje ulubionego przez dzieci, choć bardzo prostego wybuchu wulkanu oraz własnoręcznego stworzenia tęczy, a także kilka niespodziankowych eksperymentów. Zapraszamy najmłodszych i trochę starszych!

niedziela, 24 Września, 2023 - 11:00
niedziela, 24 Września, 2023 - 13:00
niedziela, 24 Września, 2023 - 15:00
Dzieci mają spontaniczną potrzebę poznawania otaczającego je świata. W programie warsztatów wybuch wulkanu, tworzenie tęczy i inne fajne eksperymenty. Zapraszamy najmłodszych i trochę starszych!
Dodatkowe informacje:
Sugerowany wiek uczestników od 2 do 5 lat. Starsze i młodsze dzieci (pod opieką osoby dorosłej) są oczywiście mile widziane. Zapisy od 11 IX pod adresem: festiwal.fuw@gmail.com
mgr
Patrycja
Chuchała
Kinga
Dyka
ul. Pasteura 5
wejście do budynku z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. I piętro, windą lub schodami przy portierni. sala 1.38