Łatwy biznes, łatwa kasa-duża porażka, czyli coś konkretnego o Social Media

Numer: 
762

Prawdopodobnie, gdy to czytasz, otrzymujesz jednocześnie powiadomienie na telefon o wstawionym zdjęciu na Instagramie, lajka na facebook lub innej aktywności twoich znajomych w Social Media. Pytanie, czy Ty masz świadomość potencjału, który daje Ci Social Media? Dostępność różnych aplikacji społecznościowych i portali powoduję coraz to większą pokusę bycia popularnym. Jednak nie każdy, kto próbuję stać się rozpoznawalną osobą, faktycznie się nią staje. Wszystko zależy od tego, jak jesteś mocno aktywny w Social Mediach i jaki tworzysz content.

Masz dużą konkurencję! - każdego dnia do serwisu Instagram wstawianych jest 80 mln zdjęć, użytkownicy zostawiają u innych ponad 4 miliardy serduszek. Na naszym spotkaniu opowiem o wykorzystaniu dźwigni Social Mediów w biznesie, w życiu codziennym oraz innych możliwościach, które ułatwią wam jeszcze bardziej życie.

Typ szkoły: 
Dziedzina: 
Liczba osób: 
30
Termin: 
piątek, 29 Wrzesień, 2017 - 11:00
Czas trwania: 
90 minut
Opis skrócony: 
Potencjał, zagrożenie czy pułapka? Każdego dnia do serwisu Instagram wstawianych jest 80 mln zdjęć, użytkownicy zostawiają u innych ponad 4 miliardy serduszek. Co z tego wynika? Jakie są korzyści?
Dodatkowe informacje: 
Wielodziedzinowośc: ekonomia, socjologia, psychologia
Wykonawca
doktorant SGH
Łukasz
Grużewski
Miejsce spotkania: 
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa