Pokaż nam swoją drogę do szkoły

Porozmawiajmy o ciągu czasoprzestrzennym i krzywej wrażeń na przykładzie codziennej drogi do szkoły. Co wpływa na to, że w danej przestrzeni czujemy się dobrze, a co nas od niej odpycha? Co można byłoby zmienić na lepsze? Zastanowimy się na co zwracamy uwagę w najbliższej przestrzeni, jakimi środkami transportu się poruszamy i dlaczego, czy droga jest bezpieczna, które zmysły pracują najbardziej, czy na dworze również mogą być wnętrza i jaki mają charakter. Wyjaśnimy najważniejsze pojęcia i stworzymy własną ocenę przestrzeni. Wnioski i spostrzeżenia będziemy zapisywać w postaci mapy myśli, natomiast ocena będzie w skali punktowej wraz z opisem.

wtorek, 27 Września, 2022 - 10:00
Porozmawiajmy o ciągu czasoprzestrzennym i krzywej wrażeń na przykładzie codziennej drogi do szkoły. Co wpływa na to, że w danej przestrzeni czujemy się dobrze? Co można zmienić na lepsze?
Organizator:
Wydział Geodezji i Kartografii PW