Zasady udzielania pierwszej pomocy u psa (RKO)

Resuscytacja krążeniowa -oddechowa (RKO) to czynności mające na celu potrzymanie funkcji życiowych u pacjenta, u którego doszło do zatrzymania akcji serca i oddechów. Odpowiedzialny opiekun czworonoga musi wiedzieć, jak pomóc swojemu pupilowi, gdy zajdzie taka potrzeba. Na lekcji uczniowie dowiedzą się czemu pierwsza pomoc dla zwierząt jest tak samo ważna jak u poszkodowanego człowieka, zostaną przedstawione i omówione główne zasady reanimacji psa. Lekcja będzie przeprowadzona przy użyciu pomocy dydaktycznych, między innymi fantomu, jak również z udziałem żywych psów.

Typ szkoły i dziedzina:
czwartek, 29 Września, 2022 - 12:00