Aktywizacja jako klucz do poprawy jakości życia

Wielu z nas doświadcza trudności oraz ograniczeń w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie dotyczącym aktywizacji funkcjonalnej i społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych. Lekcję rozpoczniemy od krótkiego wstępu teoretycznego ukierunkowanym na zastosowanie terapii zajęciowej w wskazanych grupach. Pozwoli Ci to na zrozumie jakie trudności mogą mieć osoby z niepełnosprawnościami oraz osoby starsze podczas codziennego funkcjonowania. Zapoznamy się z technikami asekuracji, sprzętem wspomagającym wykonanie czynności. Pokażemy Ci jak wygląda prawidłowa jazda na wózku przez przeszkody oraz jak pokonać tor przeszkód z trzymanymi w rękach przedmiotami. Podczas planowanego warsztatu zdobędziesz umiejętności jak  terapeuta zajęciowy możemy wspomóc osoby starsze lub osoby z niepełnosprawnościami podczas codziennych czynności, a może zainteresujesz się omawianą tematyką i w przyszłości dołączysz do naszego terapeutycznego grona.

Typ szkoły i dziedzina:
wtorek, 26 Września, 2023 - 10:00
Warsztat praktyczny dotyczy aktywizacji funkcjonalnej i społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych.
mgr
Adrianna