Języki obce w erze sztucznej inteligencji: Odkryj magiczną moc AI w nauce języków

W obliczu dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji, nauka języków obcych przechodzi rewolucję. Ten wykład skupia się na zastosowaniu technologii AI w procesie nauki języków obcych. Przeanalizujemy najnowsze narzędzia i techniki, które wspierają uczniów w zdobywaniu umiejętności komunikacji w obcych językach. Omówimy zalety
korzystania z narzędzi, które wykorzystują technologię AI do indywidualizacji nauki języka. Wykład ten dostarczy wglądu w przyszłość nauki języków obcych, pokazując, jak sztuczna inteligencja może wspomagać i ułatwiać ten proces, otwierając nowe możliwości dla osób chcących opanować nowe języki.

Typ szkoły i dziedzina:
poniedziałek, 25 Września, 2023 - 12:00
wtorek, 26 Września, 2023 - 12:00
środa, 27 Września, 2023 - 12:00
czwartek, 28 Września, 2023 - 12:00
piątek, 29 Września, 2023 - 12:00
Wykład skupia się na zastosowaniu technologii AI w procesie nauki języków obcych. Przeanalizujemy narzędzia i techniki, które wspierają w zdobywaniu umiejętności komunikacji w obcych językach.
Grabiec
Stacjonarne w szkole