Warsztat dla przyszłych mówców

Warsztat kierowany jest szczególnie do tych uczniów szkół średnich, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z mówieniem. To zajęcia dla przyszłych prawników, prezenterów radiowych i telewizyjnych, nauczycieli oraz wielu innych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, na czym polegają najczęstsze nieprawidłowości w wymowie, a także dokonają analizy własnej artykulacji. Podczas warsztatów wykonywane będą ćwiczenia oddechowo-fonacyjne i artykulacyjne, a uczestnicy poznają techniki autokorekcji dostosowane do swoich potrzeb. Dla chętnych planowany jest także dykcyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Typ szkoły i dziedzina:
piątek, 29 Września, 2023 - 09:00
Warsztat kierowany jest do uczniów szkół średnich, którzy swoją przyszłość wiążą z mówieniem. Uczestnicy poznają najczęstsze nieprawidłowości artykulacyjne i techniki autokorekcji.
Alicja
Karsznia-Sobczak