CIEKAWI ŚWIATA…, czyli co można pokazać na mapie?

Podczas zajęć zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz map, które na co dzień używane są przez ludzi. Od mapy dla dziecka, ucznia, mieszkańca miasta, kierowcy i turysty aż po mapy stanowiące elementy dekoracji. Uczniowie będą mogli poznać różne formy i zastosowania map, zarówno te klasyczne, papierowe, jak i te, które wyświetlane są na ekranach komputerów lub smartfonów. Po co nam mapy? Do czego służą? Czym różnią się od innych środków przekazywania informacji? Jak sprawnie i efektywnie można je wykorzystać?

Typ szkoły i dziedzina:
poniedziałek, 21 Września, 2020 - 14:00
Zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz map, które na co dzień używane są przez ludzi, od mapy dla dziecka, ucznia, mieszkańca miasta, kierowcy i turysty aż po mapy – elementy dekoracji.
Jolanta
Korycka-Skorupa
Lekcja prowadzona zdalnie przez Google Meet. Prośba do nauczyciela o kontakt z organizatorem, w celu otrzymania linku do spotkania.
Wydarzenie online:
Wydarzenie online na żywo:
Wydarzenie online na żywo