"Wiem jak pomóc mojemu dziecku z dysleksją!" - warsztaty dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. "WIEM JAK POMÓC MOJEMU DZIECKU Z DYSLEKSJĄ!".  Zostały one stworzone z myślą o rodzicach dzieci z dysleksją. Podczas naszych warsztatów będziecie Państwo mogli dowiedzieć się m.in.: jakie są objawy dysleksji na różnych etapach rozwoju, jak uczą się dzieci z dysleksją, jak poprawnie organizować ich otoczenie oraz jak pomagać im w odrabianiu lekcji. Ponadto będziecie Państwo mogli uzyskać pomoc w interpretacji diagnozy swojego dziecka oraz zastosowania odpowiednich metod jego wsparcia.

piątek, 25 Września, 2020 - 16:30
Warsztaty przybliżą zagadnienia: jakie są objawy dysleksji na różnych etapach rozwoju, jak uczą się dzieci z dysleksją, jak poprawnie organizować ich otoczenie oraz jak pomagać im w odrabianiu lekcji.
mgr
Izabela
Pietrowska
Wydarzenie online:
Wydarzenie online na żywo:
Wydarzenie online na żywo